Vannitoamööbel

Vannitoamööbel on meil tellimuskaup seega on võimalik kombineerida erinevatest mõõtudest, materjalidest, värvustest ja disainilt just enda vannitoa tarbeks sobiv erilahendus.

Olles kodu üks väiksemaid ruume, võib vanituppa kiiresti kuhjuda asju, mis muudab selle läbimatuks ja kitsaks. Meil on komme korjata asju ning lõpuks võib vannituba olla täis riideid, käterätte ja hooldustooteid mida pole enam kusagile panna. Selleks, et seda ei juhtuks on mõistlik vannitoamööblit valides kohe nende probleemidega arvestada. Me teeme Sinu vajadusele vastavalt piisavalt vannitoariiuleid, kappe ja pesukorve, et oleks kuhu asjad organiseeritult ära panna.

MARSON GRUPP OÜ

Telefon: +372 529 8323
E-mail: info@marson.ee
Aadress: Vahtra 18-45 Kose 75101 Harjumaa

Meilt köögi või garderoobi tellimine on ülilihtne! Sul on nägemus, idee või juba
valmis joonised. Helista, või saada e-mailile
oma soov ja ruumi mõõdud, ning me kujundame
köögi lähtudes Sinu ideest ja meie kogemustest.
Kui vaja, tuleme ka hea meelega ise kohale, mõõdame ruumi, ning anname head nõu projekteerimisel. Võta meiega ühendust
ja me aitame Sinu ideed realiseerida!

MEIE PARTNERID

Tellides köögimööbli meilt, saad Tehnikastuudiost kogu vajaliku köögitehnika soodsamalt koos TASUTA transpordi ja paigaldusega!

 

1. jaanuarist 2012 kuni 31. detsembrini 2012 aitas Marson Grupp OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.
1. juunist 2013 kuni 31. maini 2014 aitas Marson Grupp OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.