Köögimööbel

Kas Sa tabad ennast köögis toimetades mõttelt, et köögimööbel näeb väsinud välja? Kas kujutled seejuures, mida tahaksid nüüd teistmoodi teha, millele paneksid sel korral rohkem rõhku? Võibolla oled tüdinenud köögi värvilahendusest, Sind ärritab vähene ruum või said uude kodusse sissekolides köögi, mis ei ole tegelikult Sinu maitse. Põhjuseid leidub ja neid on palju erinevaid.

Toetudes meie kogemustele saab Sinu köögimööbel pilkupüüdva välimuse ning praktilise olemuse.

Uksed

Uksed on suuresti Sinu köögi üldmulje kujundajad. Valik on võimalik teha väga erinevate materjalide, toonide ja hinnaklasside vahel. Meie tootevalikusse kuuluvad:

Melamiinuksed – kõige lihtsam ja soodsam võimalus kujundada oma kööki, dekooride valik on väga lai ja mitmekülgne.

MDF – uksed – saab tellida värvituna, kas matt või kõrgläige. Toonide valik toimub RAL kaardi toonide alusel.

Spoonuksed – naturaalse puidukihiga kaetud uksed. Valikus on tamm, saar, kask ja pähkel. Spooni saab peitsida ja lakkida väga erinevates värvitoonides.

ALPI – spoonuksed – valikus hulgaliselt väga põnevaid ja eksootilisi mustreid, mis muudavad Teie köögi ainulaadseks.

Laminaatuksed – kõrgsurvelaminaadist valmistatud uksed, millede värvi ja mustrivalik on väga lai.

Karkass

Köögi karkassi värv on oluline osa Sinu mööblist. Köögi karkassi valmistamisel kasutame tavaliselt 16 mm paksust melamineeritud mööbliplaati. Nähtavatel külgedel ja sokklina võib kasutada ka spoonitud või värvitud materjale, mida saab peitsida või värvida soovitud tooni.

Töötasapinnad

Tööpindu on võimalik tellida täispuidust, kivist või kõrgsurvelaminaadist. Samuti teeme Sinu kööki ka söögilaua (kõrgsurvelaminaadist) sama dekooriga, mis mööblil.

Köögitehnika

Koostöös Tehnikastuudioga pakume meilt köögimööbli tellinud klientidele 15% soodustust kogu  köögis ja kodus vajaminevale tehnikale, samuti ka tasuta transpordi. Vaata täpsemat infot Tehnikastuudio veebilehelt: www.tehnikastuudio.ee.

MARSON GRUPP OÜ

Telefon: +372 529 8323
E-mail: info@marson.ee
Aadress: Vahtra 18-45 Kose 75101 Harjumaa

Meilt köögi või garderoobi tellimine on ülilihtne! Sul on nägemus, idee või juba
valmis joonised. Helista, või saada e-mailile
oma soov ja ruumi mõõdud, ning me kujundame
köögi lähtudes Sinu ideest ja meie kogemustest.
Kui vaja, tuleme ka hea meelega ise kohale, mõõdame ruumi, ning anname head nõu projekteerimisel. Võta meiega ühendust
ja me aitame Sinu ideed realiseerida!

MEIE PARTNERID

Tellides köögimööbli meilt, saad Tehnikastuudiost kogu vajaliku köögitehnika soodsamalt koos TASUTA transpordi ja paigaldusega!

 

1. jaanuarist 2012 kuni 31. detsembrini 2012 aitas Marson Grupp OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.
1. juunist 2013 kuni 31. maini 2014 aitas Marson Grupp OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.